YEŞİL ÇEVRE GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

08 Eylül 2021 Çarşamba 13:54

YEŞİL ÇEVRE GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi ortakları arasındaki dayanışmayı artırmanın amaçladığı Geleneksel Futbol Turnuvası, kıran kırana mücadelelerle başladı.

S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi tarafından geleneksel hale getirilen turnuvanın açılışına Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Eski Başkanı ve Yeşil Çevre Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Vardar ve Yeşil Çevre Yönetim Kurulu Üyesi Necip Ersudaş, Yeşil Çevre Genel Müdürü Mehmet Aydın, Kestel Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Nurettin Uşak, turnuvaya katılan firma sahipleri ve temsilcileri katıldı.

 

‘CENTİLMENCE MÜCADELELER OLACAK’

Turnuvanın açılışında konuşan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “7’ncisini düzenlediğimiz turnuva, inşallah kazasız, belasız centilmence bir spor anlayışı içerisinde turnuvayı tamamlarız. Geçen yıl pandemiden dolayı turnuvamız aksadı. Bir sonraki yıl da daha çok takımla turnuvamızı devam ettirebiliriz. Önemli olan, bu organizasyonun sürdürülebilir olmasıdır. 7 yıldır sürdürülebildiğine göre inşallah bundan sonra da daha güçlü bir şekilde devam ederiz. Spora verdikleri destekten dolayı tüm katılımcıları kutluyorum” dedi.

 

32 TAKIM MÜCADELE EDİYOR

Yeşil Çevre Yönetim Kurulu Üyesi- Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu eski Başkanı Cemal Vardar da “8 yıl önce 12 takımla başladığımız turnuvada bugün ulaştığımız nokta 32 takım. Bu başarıya, sayıya ulaşmak gerçekten çok önemli. Keyifli mücadeleler ile fair play ruhuna uygun mücadeleler izlemek için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu. 8 yıl önce ortaklar arasındaki birlik ve beraberliğin artması amacıyla düzenlenen turnuvanın bugünlere gelmesinden çok mutlu olduğunu dile getiren Yeşil Çevre Genel Müdürü Mehmet Aydın da “Ortaklarımız arasındaki birlik beraberliği güçlü tutmaya destek olmaktan dolayı çok gururluyuz. Geçen yıl olduğu gibi çok heyecanlı maçlar seyrederiz ve sonuçta her zaman olduğu gibi iyi olan kazanır. Yeşil Çevre’mizin turnuvasına ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 Haber: Sevim Pala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu