UTANÇ GÜNLÜĞÜ SERİSİ BAŞLIYOR

28 Eylül 2021 Salı 14:59

UTANÇ GÜNLÜĞÜ SERİSİ BAŞLIYOR

Ülkemiz ve dünya tarihinin yakın geçmişinin perde arkasını ön plana çıkaran, gizli planları açığa çıkaran "Utanç Günlüğü" görüntülü yazı dizisi yarından itibaren başlıyor.


Sitemiz www.haberindogrusu.com'un yazarı Dr. Huriye Tezgelen'in moderatörlüğünde hazırlanan "Utanç Günlüğü" dizisi ABD'deki 11 Eylül saldırıları ve sonrası yaşananları gözler önüne seriyor. Tezgelen, bu görüntülü diziyi bazı güçlerin hem ülkemiz hem de dünyada kurmayı planladığı kölelik, baskıcı sistemi gözler önüne sermek için hazırladıklarını söyledi.

Diziye 11 Eylül ABD saldırısı ile başlamayı uygun gördüklerini dile getiren Tezgelen, bu acı saldırının dahi emperyalist güçlerin oyununun bir parçası olduğu artık herkesin dile getirdiğini belirtti. "Kabullenmek yerine karşı çıkmayı tercih ediyoruz" diyen Tezgelen, bu dizide dünyada sözde "demokrasi getirme" planlarının altında yatanları ülkemizde de "terörü bitsin" darbe ve darbe girişimlerini işleyeceğini belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu