SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİ KISITLAMALAR

29 Mart 2021 Pazartesi 21:25
SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİ KISITLAMALAR

Ülke nüfusunun yüzde 80'inin yaşadığı kentlerde risk tablosu kırmızıya dönüşürken bu da beraberinde kısıtlamaları getirdi. 58 kente gelen cumartesi ve pazar günleri sokağa çıkma kısıtlaması sosyal medyanın da gündemini oluşturdu.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası alınacak yeni tedbirleri açıklamasının ardından sosyal medyanın da gündemin bir anda değişti. Erdoğan, korona virüs vaka sayılarında gözlenen ciddi artış nedeniyle Türkiye nüfusunun yüzde 80'inin yaşadığı 58 kentte risk tablosunun kırmızıya dönüştüğünü aktardı. Vaka sayılarındaki artış sonrası yeni tedbirler alınacağını duyuran Erdoğan, bu çerçevede 58 kentte cumartesi ve pazar günler sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını kaydetti. Erdoğan'ın bu açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcıları da bu durum ile ilgili görüşlerini #kısıtlama etiketi ile paylaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..................

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu