SOSYAL MEDYADA FUTBOL ATAĞA GEÇTİ

08 Şubat 2021 Pazartesi 11:56
SOSYAL MEDYADA FUTBOL ATAĞA GEÇTİ

Her hafta başka bir konunun zirvede tartışıldığı sosyal medyada bu kez futbol, ilk sıraya oturdu. Beşiktaşlılar #UefaTurkishFootballCheckOver etiketini 1 milyondan fazla kez paylaştı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ara transferin son günlerinde gerçekleştirdiği transferler, spor sayfalarını süslerken buna en büyük tepkiyi Beşiktaş kulübü ve taraftarları verdi. Siyah-beyazlı kulüp, Fenerbahçe Galatasaray'ın transferlerinin limit usullerine uygun olup olmadığını öğrenmek için TFF'ye başvururken Beşiktaşlılar da sosyal medyada #UefaTurkishFootballCheckOver etiketiyle paylaşım yapmaya başladı. Bu etiket 1 milyondan fazla kez paylaşıldı.

Belirli aralıklarla zirvede yer bulan atama bekleyen öğretmen adayları yine üst sıralarla yer aldı. Atama bekleyen öğretmen okulu mezunları bu hafta da sosyal medyada 1 milyon etiketi gördü. Atama bekleyen öğretmen okulu mezunlarının #ÖgrtUlusta60BinNerede etiketli paylaşımı bu hafta da sosyal medyada 1 milyonu gördü. Uzman çavuşlar ise 4/c geçici çalışanlarla denklik yapılmasından dolayı seslerini duyurmak için sosyal medyada buluştu. #UzmanÇavuşaHak etiketi 389 bin kez paylaşıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...............

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu