NAMIK KEMAL SPOR'DA YEDİKARDEŞ GÜVEN TAZELEDİ

29 Mart 2021 Pazartesi 12:36
NAMIK KEMAL SPOR'DA YEDİKARDEŞ GÜVEN TAZELEDİ

Bursa'nın güzide kulüplerinden Namık Kemal Spor'da Sedat Yedikardeş, yeniden başkanlığa seçildi.

Kulüp lokalinde gerçcekleşen genel kurula AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Ak Parti Bursa İl Yönetim Kurulu üyesi Ali Sait Adiloğlu, Osmangazi meclis üyemiz sayın Bayram Kılıç ve Hakan Köprülüoğulları, AK Parti Yıldırım İlçe Yönetim Kurulu üyesi Niyazi Atik, Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Necmettin Geniş, üyeler ile mahalle sakinleri hazır bulundu.

Tek listeyle gidilen seçimde Sedat Yedikardeş başkanlığındaki liste yeniden göreve Yedikardeş'in listesinde, Enver Kosova, Sedat Yedikardeş, Taner Ödemiş, Veysel Ulaştı, Ali Serbest, Bülent Başaran, Fikret Beşkardeş, Davut Albayrak, Nazım Türkoğlu, Kenan Hasturk, Önder Taç, Abdullah Berberci, Sinan Huryasar, Mehmet Yaşaroğlu ve Taner Açıkgöz yer alıyor.

Oy işleminin ardından teşekkür konuşması yapan Başkan Sedat Yedikardeş, kulüpte futbol dışında da branşlar açtıklarını söyledi. Amaçlarının daha fazla gence spor yaptırmak olduğunu vurgulayan Yedikardeş, "Güreş, masa tenisi ve satranç branşlarımız da faaliyete geçti. Basketbol ve karate branşlarında zaten faaliyet gösteriyorduk. Destek arttıkça diğer branşlarda da faaliyetler gerçekleştireceğiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

---------------------

 

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu