LÜTFÜ TÜRKKAN'A SOSYAL MEDYA TEPKİSİ

06 Kasım 2021 Cumartesi 10:50

LÜTFÜ TÜRKKAN'A SOSYAL MEDYA TEPKİSİ

Şehit yakınına küfür ettiğine ilişkin görüntüler sosyal medyada yayımlanan İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'a tepkiler her geçen saat artıyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve heyeti, Bingöl'de esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Şehit ağabeyi esnaf ziyareti gerçekleşen Meral Akşener'in yanına giderek, "Esnafları dolaşan Akşener'e şehit ağabeyi Tahir Gümren, "Benim kardeşimin bütün vücudu parçalandı. Günlerce ayaklarını aradılar. HDP'yi, Selo'yu savunan bir kadın bu. Evet bu savunuyor. Kahvaltıya gidiyordu" dedi. Bu sırada İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, şehit ağabeyinin boynuna sarılarak bölgeden uzaklaştırmak istedi.

Türkkan'ın, tepkisine devam eden şehit ağabeyinin kulağına bir şeyler söyleyip iteklediği ve şehit yakınının "neden bacıma küfrediyorsun" diye tepki gösterdiği görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Lütfü Türkkan da tepkiler üzerine kişisel sosyal medya hesabından "özür" niteliği taşıyan bir video yayımladı. Bu videoya rağmen pek çok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdikleri İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i gereğini yapmaya, Lütfü Türkkan'ı da milletvekilliğinden istifaya davet etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu