FİRUZE HİKAYELER OKUYUCUSUYLA BULUŞTU

05 Ekim 2021 Salı 23:15

 FİRUZE HİKAYELER OKUYUCUSUYLA BULUŞTU

Sitemiz www.haberindogrusu.com'un Genel Yayın Yönetmeni gazeteci-yazar Nihat Nasır'ın kaleme aldığı "Firuze Hikayeler" isimli kitabı okuyucularla buluştu. Nasır, Yıldırım Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte kitabını okurları için imzaladı.

Kapsamlı içeriklere sahip etkinliklerle kültür ve sanat anlamında farkını ortaya koyan Yıldırım Belediyesi'nin, 2021-2022 Kültür ve Sanat Sezonu "Gelin Tanış Olalım" konseptiyle açıldı. Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapılan sezon açılış programı, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu’nun konferansı ve İlahi Sanatçısı Doç. Dr. Fatih Koca’nın ezgileriyle gerçekleştirildi.

Tören öncesi sitemiz www.haberindogrusu.com'un Genel Yayın Koordinatörü gazeteci/yazar Nihat Nasır kaleme aldığı "Firuze Hikayeler" ile diğer yazarlar Dr. İbrahim İmran Öztahtalı’nın hazırlamış olduğu "Ömrünün Sonbaharında Bir Yaban Gülü" ve editörlüğünü Mustafa Baki Efe’nin yapmış olduğu "Şöyle Garip Bencileyin Cahit Çolak" kitapları için imza töreni düzenlendi.

Nasır, büyük ilgi gören kitabını okurları için kitabını imzaladı. Yazmanın çok kıymetli bir eylem olduğunu ifade eden Nasır, "Yazmak, tarihe not düşmektir. Biz yazarlar için de en büyük zenginlik, kitaplarımızın her haneye, her kütüphaneye ulaşmasıdır" dedi. Nihat Nasır, kültür, sanat ve yazarlara büyük önem veren, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'a da teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu