DANIŞDER'İN BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE YILMAZ OLDU

28 Mart 2021 Pazar 10:15
DANIŞDER'İN BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE YILMAZ OLDU

Evrensel Gelişim danışmanlık ve Koçluk Derneği'nin (DANIŞDER) ilk genel kurulu yapıldı. Gülsün İcik Yılmaz, oy birliği ile başkanlığa seçildi.

Bursa Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde gerçekleşen genel kurulda Gülsün İcik Yılmaz başkanlığındaki yönetim kurulu listesi oy birliğiyle göreve seçildi. Seçimin ardından yapılan görev dağılımında Bahar Karaca başkan yardımcılığına getirilirken, yönetim kurulu üyeleri Bedriye Güven, Aykut Yılmaz ve Özlem Aktaş'tan oluştu.

Gülsün İçik Yılmaz, teşekkür konuşmasında, derneği ulusal ve uluslararası alanda ruh sağlığı uzmanları, danışmanlar ve kişisel gelişim ve alanında eğitime gönül vermiş meslek elemanları geliştirmek için kurduklarını söyledi.

İnsanlık yararına olacak her türlü sanat, spor, bilim, kalite, yönetim ve ekonomi alanlarında birlikteliği sağlamak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini özendirmek, edebi ürünlerden masal ve hikaye anlatıcılığı, ayrıca sanat, felsefe, oyun etkinlikleri ve masal terapisi gibi alanları ve meslekleri tanıtmak ve geliştirmek, geleceğimiz olan çocuklar ile ilgili ve onları yetiştiren aile ve kurumlara yönelik bilinçlendirici etkinlikler gerçekleştirmek gibi bir misyonlarının da olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Gerek içinde bulunduğumuz toplumun, gerekse üyelerimizin, mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olmak amacı en önemli hedefimiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------

 

 

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu