CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SOSYAL MEDYAYI SALLADI

06 Şubat 2021 Cumartesi 00:52
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla Twitter'de başlatlına #ErdoğanınYanındayız paylaşımı bir kaç saat içinde 1 milyondan fazla paylaşıldı. Paylaşım hem Türkiye hem de dünya gündeminde ilk sıraya oturdu.

ABD seçimleri öncesi Trump'un önce paylaşımlarına sınırlama koyan, ardından da tamamen hesabını bloke eden, son günlerde ise Türkiye'de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin paylaşımlarına sansür uygulayan Twitter, belki de Türkiye'de bugüne kadar görülmemiş bir paylaşıma şahitlik etti. Akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak amacıyla #ErdoğanınYanındayız başlatılan paylaşım, kısa sürede çığ gibi büyüdü.

KISA SÜREDE 1 MİLYON PAYLAŞIM
AK Parti üyelerinin organize bir şekilde dahil olmadığı, tamamen Twittir kullanıcılarının kendi aralarında kısa sürede örgütlenerek başlattığı #ErdoğanınYanındayız etiketli paylaşım adeta yarış haline dönüştü. "Gece 24.00'e kadar bir milyon paylaşım" hedefinin konduğu paylaşım kampanyasında saatler 24.00'ü bulmadan hedefe ulaşıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde #ErdoğanınYanındayız 1,5 milyonluk paylaşım gördü. Paylaşım Türkiye'nin yanı sıra dünya gündeminde de ilk sırada yer aldı.

 

 

 

 

 

-----------

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu