ÇAKARLI ARAÇ DENETİMİ

29 Eylül 2021 Çarşamba 12:28

ÇAKARLI ARAÇ DENETİMİ

Kağıthane Hasdal Tem otoyolunda usulsüz çakar ve siren bulundurarak emniyet şeridini kullanan araçlara yönelik denetim yapıldı. Denetimde bir sürücüye otomobilinde çakar bulundurmaktan bin 339TL ceza kesilince öfkeli sürücü kameraların kapalı olduğu bir anda basın mensuplarını tehdit etti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, TEM otoyolu Hasdal mevkisinde oluşturulan kontrol noktasında çakar kullanan araçları durdurarak denetledi. Yapılan denetimler kapsamında çakarlı araç kullananlar, emniyet şeridini kullananlar denetlenirken bir sürücüye aracında usulsüz çakar bulundurmaktan bin 339 TL para cezası kesildi. Kesilen cezaya ve kendisinin görüntülenmesine öfkelenen 34 TC 9699 plakalı araç sürücüsü, sinirini basın mensuplarından çıkardı. Sinirlenen sürücü kameraların kapalı olduğu bir anda basın mensuplarını tehdit etti. Sürücü daha kontrol noktasından uzaklaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu