AMİRALLER BİLDİRİSİ'NDE YENİ GELİŞME

13 Nisan 2021 Salı 01:02
AMİRALLER BİLDİRİSİ'NDE YENİ GELİŞME

 Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bildiriyi yayınlayan amiraller hakkında yürüttüğü soruşturma kapsamında ifadelerine başvurulan 14 şüpheliden 1’ini tutuklama talebiyle mahkemeye sevk ederken, 13’ü için de adli kontrol şartıyla mahkemeye sevk edilmesi kararını verdi.


Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Ergun Mengi’yi tutuklama talebi ile mahkemeye sevk ederken, adli kontrol şartı ile mahkemeye sevk ettiği diğer şüphelilerden, Alaettin sevim, Atilla Kezek, Mustafa Özbey, Turgay Erdağ, Türker Ertürk, Bülent Olcay, Ramazan Cem Gürdeniz ve Kadir Sağdıç hakkında ev hapsi kararı talep ederken, Ali Sadi Ünsal, Atilla Kıyat, Cemil Şükrü Bozoğlu, Engin Baykal ve Nadir Hakan Eraydın hakkında il dışına çıkmama kararı talep etti. Adli kontrol şartıyla mahkemeye sevk edilen tüm şüphelilere yurt dışına çıkma yasağı da konuldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-------------

 

 

 

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu