AK PARTİ'DEN CHP'YE 1 NİSAN GÖNDERMESİ

01 Nisan 2021 Perşembe 15:15
AK PARTİ'DEN CHP'YE 1 NİSAN GÖNDERMESİ

Tüm dünyada "şaka günü" olarak 1 Nisan ile ilgili AK Parti, hazırladığı ilginç video ile CHP'ye esprili bir göndermede bulundu.

AK Parti'nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan Somebody To Love şarkısı eşliğinde hazırlanan görüntü CHP'li belediyelerin açılışını yaptığı heykellerlerle paylaşılıyor. AK Parti 'icraatları' yazılı videonun başlangıcında, CHP'li belediye başkanlarının heykel açılışları, "Heykel tek bildikleri bu" yazısı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çeşme açılışı sırasında çekilen fotoğrafları bulunuyor.

Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının ardından videoda "Tabii ki bu bir şakaydı, işte şimdi gerçekler" yazısı beliriyor ve rock grubu Jefferson Airplane'in seslendirdiği "Somebody To Love" şarkısı eşliğinde İstanbul Havalimanı, şehir hastaneleri, yerli üretim askeri araçlar, Marmaray, barajlar gibi görüntüler bulunuyor. Video, ibadete açılan Ayasofya fotoğraf ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gülümsediği görüntü ile son buluyor.

 

 

 

 

https://youtu.be/RgeEK9qUkA0

 

 

 

 

 

 

------------------------

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu