11 SIĞINMACI TÜRKİYE'YE GÖNDERİLDİ

01 Nisan 2021 Perşembe 16:30
11 SIĞINMACI TÜRKİYE'YE GÖNDERİLDİ

Kırklareli'den Bulgaristan'a geçen 11 düzensiz göçmen, Bulgar Polisi tarafından yakalanıp darp edildikten sonra geri Türkiye'ye gönderildiklerini öne sürdü.


Kırklareli'nden Bulgaristan'a yasa dışı yollarla girdikten sonra geri gönderilen 11 kaçak göçmen jandarma ekipleri tarafından yakalandı. Şahıslar, Bulgar polisi tarafından değerli eşyaları ve paraları alındıktan sonra darp edilerek Türkiye'ye gönderildiklerini iddia etti.


Avrupa hayaliyle Bulgaristan'a kaçan 11 Afganistan ve Pakistan uyruklu düzensiz göçmen, iddiaya göre Bulgar polisi tarafından değerli eşyaları ve paraları alındıktan sonra darp edilerek Türkiye'ye geri gönderildi. Jandarma ekipleri tarafından Dereköy Sınır Kapısı yakınlarında yakalanan düzensiz göçmenlerin işlemleri tamamlandıktan sonra geri gönderme merkezine teslim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu En Güncel Haber

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu